Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%-0,31
BIST 109.330
%-0,50
Dolar 3,8677
%-0,84
Euro 4,5475
%-0,32
Altın 156,18

1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ ,GRUPLAR BELLİ OLDU

692 defa okundu kategorisinde, 06 Eyl 2017 - 17:12 tarihinde yayınlandı
1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ ,GRUPLAR BELLİ OLDU
Hemen Paylaşın

1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ ,GRUPLAR BELLİ OLDU

1.Amatör Kura çekimi Orhan Saka Amatörler evinde gerçekleştirildi

18 Grupta 171 takım arasında Süper Amatör Lige çıkmak için kıyasıya bir yarış yaşanacak.

Grup liderleri Süper Amatör Lige direkt olarak çıkarken, 2. sırayı paylaşan 18 takım ise tek maç tarafsız sahada karşılaşıp Süper Amatör bileti arayacak ve 9 takım daha Süper Amatör Lige terfi edecek.

Maltepe ilçemizi 1 amatör ligde temsil edecek takımlarımızın grupları belli oldu 

14.GRUP-Esenkent,Örnekspor

15.GRUP-1923 Esenkent

16.GRUP-Gülsuyu

17.GRUP-İdealtepe-İstanbul Sahilspor

18.GRUP-Gülensu-Maltepe Yıldız 

Ligi son iki sırada bitiren takımlar ise 2.Amatör Lige düşecek.

 

14.GRUP
1  -Kanlıca
2  -Ortadağ
3  -Esenkent
4  -Kartal Yuvası
5  -Tuzla Şifa
6  -Koşuyolu
7  -Üsküdar Anadolu
8  -Pendik Güllübağlar
9  -Örnekspor

15.GRUP
1  -Sarıgazi
2  -Taşdelen
3  -Kartal Elçi
4  -Heybeliada
5  -Pendik Kaynarca
6  -Çakmak
7  -1923 Esenkent
8  -Gümuşsuyu
9  -Onayspor

16.GRUP
1  -Gülsuyu
2  -Kartal Çavuşoğlu
3  -İstanbul Ağrı
4  -Yamanspor
5  -Orhanlı
6  -Beykoz Çavuşbaşı
7  -Ataşehir Doğuş
8  -Selimiye
9  -Tokatköy

17.GRUP
1 -Aydınlı
2 -İdealtepe
3 -Sitespor
4 -Kartal Yunus
5 -Sancaktepe
6 -Valide Tayfun
7 -Anadolu Hisarı
8 -İstanbul Sahilspor
9 -Pendik Esenyalı

18.GRUP
1  -Yeldeğirmeni
2  -Gülensu
3  -İstanbul Esnaf
4  -İstanbul Altınordu
5  -Çamlıca
6  -Maltepe Yıldız
7  -Denizcilik İşletmeleri
8  -Pendikgücü


Haber Editörü : yonetici Tüm Yazıları
Yorum Yaz

kartal escort maltepe escort antalya escort bostancı escort alanya escort